حجت آباد

بازگشت به صفحه اصلی

در مسیر اصفهان به چادگان 12 کیلومتر مانده به چادگان یک جاده فرعی در سمت چپ وجود دارد که با تابلو (شهرکرد سد زاینده رود) از جاده چادگان جدا می شود.

حجت آباد

در این مسیر چند کیلومتر که حرکت کنیم به روستای خوش آب و هوای آبادچی می رسیم.سپس سد زاینده رود و پس از آن روستای حجت آباد قرار دارند.

حجت آباد

این روستای ساحلی دارای چشم اندازهای زیبا و طبیعتی منحصر به فرد است.

حجت آباد

باغهای میوه و ارتفاعات سر سبز در کنار بافت قدیمی روستا که با چند ساختمان ویلایی جدید به هم آمیخته حالتی خاص به این روستا داده است.

حجت آباد

از انجا که این روستا در نزدیکی سد قرار دارد خشکسالی نیز نتوانسته است از جاذبه هایش کم کند.

حجت آباد

به تمام گردشگران عزیزی که به طبیعت علاقمندند توصیه می شود از این روستای ساحلی دیدن نمایند.

حجت آباد

بازگشت به صفحه اصلی .

/ 14 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حیدر صفری

برنامه معرفی روستای حجت آباد بسیار عالی بود سپاسگزارم[گل]

اسماعیل یوسفی

[خنده]ضمن تشکرمنتظرایمیل شما هستم[گل]

روان بخش

روان بخش

روان بخش

حیدر امیر حاجلو

بابا با وفا یه اشارتی

ممنون !

خليل صفري

دوستان يه سري هم به وبلاگ من بزنيد. در مورد معرفي حجت اباده khalilsafari.blogfa.com

خليل صفري

حتمأ يه سري هم به ما بزنيد. در مورده حجت اباده khalilsafari.blogfa.com

مصطفی پورسینا

بسمه تعالی مدیر محترم سایت با سلام و درود فراوان بدینوسیله از جنابعالی دعوت مینمایم از سایت www.mostafapursina.com دیدن فرمایید .ضمناً در صورت مفید تشخیص دادن آن، خواهشمندم در صورت امکان آدرس آنرا بصورت لینک بنام تدریس اینترنتی رایگان انگلیسی از مصطفی پورسینا در سایت تان در قسمت لینک های دوستان و یا هر جاییکه جنابعالی صلاح میدانید قرار دهید تا بازدیدکنندگان و طرفداران سایت شما خصوصاً دانش آموزان که امتحانات خرداد ماه را در پیش دارند از طریق این لینک از تدریس رایگان ما که با روش ابتکاری ، بسیار شاد همراه با شعر، قصه ، طنز و زبان رنگها ارائه شد ( تا مطالبش برای همه قابل استفاده باشد ) بهره مند شوند. و من نیز محتاج نظرات و انتقاد های سازنده آنها جهت بهبود سایتم برای خدمت به هموطنانم میباشم. در پایان اگر جنابعالی فکر میفرمایید وجود لینک سایتتان در سایت آموزشگاهم لازم است حتماً آنرا برایم ارسال فرمایید تا اطاعت امر نمایم. این پیام را قبلاً هم برایتان فرستادم امیدوارم با وجود این همه مشکلات فنی در ارسال یکی از آنها بدست جنابعالی برسد.. باتشکر مصطفی پورسینا استان مازندران شهرستان نکا www.mostafapursina.c